Championship: Szalony mecz na Craven Cottage

Piłkarze Fulham FC po szalonym meczu pokonali na własnym terenie w spotkaniu 13. kolejki Sky-Bet Championship Reading FC 4:2 (0:1). Podopieczni Kita Symonsa zainkasowali komplet punktów w tym starciu, mimo iż przegrali już różnicą dwóch bramek.

Na listę strzelców po stronie gości wpisywali się Lucas Piazon w 13. minucie rywalizacji oraz tuż po zmianie stron były zawodnik Legii Warszawa Orlando Sa. Dla 27-letniego Portugalczyka było to już piąte trafienie w tym sezonie.

Z kolei gole dla The Cottagers, którzy na tym etapie rozgrywek plasują się z dorobkiem siedemnastu punktów na dziesiątej lokacie, zdobywali odpowiednio Ross McCormack, Moussa Dembele (dwie) oraz Alexander Kacaniklić.

Warto również zaznaczyć, iż dla Reading FC porażka w tym spotkaniu oznacza, iż przerwali oni świetną serię pięciu meczów bez porażki z rzędu na zapleczu Barclays Premier League.