Charlie Taylor przedłużył kontrakt z Burnley FC

sports news

Charlie Taylor przedłużył kontrakt z Burnley FC – poinformował klub z Premier League na swojej oficjalnej stronie.

26-letni obrońca na mocy nowej umowy pozostanie w drużynie z Turf Moor aż do czerwca 2024 roku.

Wychowanek Leeds United w koszulce popularnych „The Clarets” zaliczył dotychczas 63 spotkania. Na swoim koncie ma również dwa występy w młodzieżowej reprezentacji Anglii.

Charlie Taylor w swojej dotychczasowej karierze reprezentował również Bradford City, York City, Inverness Caledonian Thistle FC oraz Fleetwood Town.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.