Chelsea FC chce przedłużyć kontrakt z Antonio Rudigerem

sports news

Antonio Rudiger ma ważny kontrakt z Chelsea FC do 30 czerwca 2022 roku. „The Blues” są gotowi, aby rozpocząć rozmowy na temat przedłużenia umowy – donosi „Daily Mail”.

Niemiec w obecnym sezonie rozegrał tylko 45 minut. Wszystko to spowodowane jest jego problemami zdrowotnymi. Mimo tego, na Stamford Bridge chcą jak najszybciej rozpocząć rozmowy z zawodnikiem na temat warunków nowej umowy.

„Daily Mail” donosi, że „The Blues” obawiają się, iż pod koniec tego sezonu mogą zainteresować się nim inne kluby. W Chelsea FC chcą natomiast, aby defensor na wiele lat związał się z ich klubem.

Rudiger jest w „The Blues” od lata 2017 roku. Wtedy został sprowadzony z AS Romy. W poprzednim sezonie rozegrał w ich barwach 44 mecze we wszystkich rozgrywkach.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.