Chelsea ustaliła cenę za Bakayoko

sports news

Chelsea ustaliła cenę za swojego zawodnika, Tiemoue Bakayoko – poinformował Le 10 Sport.

PSG w ostatnim czasie zrezygnowało z zainteresowania tym zawodnikiem, stąd też głównym faworytem w wyścigu po Bakayoko wydaje się być West Ham.

Chelsea zapłaciła za Bakayoko trzy lata temu 40 milionów euro, jednak po zaledwie 23 występach, wydaje się, że teraz The Blues będą skłonni sprzedać swojego gracza za kwotę o połowę niższą.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.