Chelsea zdecydowana na sprzedaż Edena Hazarda do Realu Madryt

sports news

Chelsea Londyn jest zdecydowana na sprzedaż Edena Hazarda do Realu Madryt podczas letniego okienka transferowego. „The Blues” nie chcą bowiem, aby reprezentant Belgii za rok odszedł za darmo, kiedy wygaśnie jego kontrakt – donosi „Daily Mail”.

Na klub ze Stamford Bridge nałożony jest zakaz transferowy. Dlatego działacze Chelsea nie chcą rozstawać się ze swoimi najlepszymi piłkarzami. Wyjątkiem ma być jednak Eden Hazard.

Brytyjski dziennik informuje, że w klubie są zdecydowani na jego sprzedaż. W innym wypadku, gdyby Hazard odszedł latem przyszłego roku jako wolny zawodnik, to miałoby to poważne konsekwencje dla „The Blues” w kontekście przepisów Finansowego Fair Play.

28-latek w obecnym sezonie wystąpił w 51 meczach Chelsea we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich 19 goli i zanotował 16 asyst.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.