Giroud: Gra w Arsenalu była wyjątkowa, ale teraz moja krew jest niebieska

sports news

Chelsea zagra w finale Ligi Europy przeciwko Arsenalowi. Będzie to wyjątkowe spotkanie dla Oliviera Giroud, napastnika “The Blues”, który przez lata strzelał gole dla “Kanonierów”.

– Zawsze lubię grać przeciwko swoim byłym klubom. Będzie ciężko, to może być bolesne, jeśli nie potoczy się po naszej myśli. Wszystkie uczucia i wspomnienia trzeba będzie jednak odłożyć na bok – powiedział Giroud w rozmowie z “Daily Mail”.

– To były bardzo udane lata, które tam spędziłem i duża część mojej kariery. Zawsze to będzie dla mnie wyjątkowy klub, ale teraz czuję, że moja krew jest niebieska. Niebieski mi służy, tak samo jest w drużynie narodowej – dodał reprezentant Francji.

– Szybko się zaaklimatyzowałem. Od razu poczułem się częścią tej rodziny. Już wcześniej znałem kilku zawodników. Zawsze staram się rozmawiać, więc nie było trudno się zintegrować. To dla mnie nowe wyzwanie – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…