Chiellini: Najważniejsze było zwycięstwo

sports news

Juventus FC wygrał na wyjeździe z Parmą Calcio 1:0 w pierwszym meczu sezonu 2019/20 Serie A. Giorgio Chiellini, strzelec zwycięskiego gola dla „Bianconerich”, powiedział, że najważniejsze było zdobycie kompletu punktów.

– Jesteśmy zadowoleni z wyniku i tego, jak podeszliśmy do tego spotkania. Wiemy jednak, że nasza forma fizyczna pójdzie w górę i wtedy będzie nam łatwiej – powiedział Chiellini w rozmowie z „Sky Sport Italia”.

Na ławce mistrzów Włoch zabrakło Maurizio Sarriego. Trener z powodu zapalenia płuc został w Turynie. Szkoleniowiec nie prowadzi także treningów i ponownie zabraknie go na ławce w meczu drugiej kolejki przeciwko SSC Napoli, które prowadził w przeszłości.

– Bardziej nam go brakuje w ciągu tygodnia niż podczas tych 90 minut na ławce, bo to robi już tylko niewielką różnicę – przyznał kapitan „Starej Damy”.

– Uważam, że trener może być dumny, ponieważ zespół pokazał, iż jest zjednoczony. Wszyscy trenują z oddaniem i zaangażowaniem. Będziemy grali lepiej, ale najważniejsze jest to, że wygrywamy – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Podcast #kasujemy

Reklama

Podcast #kasujemy S01.E92 w Apple Podcasty ✅🎙💰 #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=c80c96a9-34ea-46e1-a720-951a7c0fb8b8

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek https://bit.ly/2JxF3tu #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Singiel na dziś: http://Virtus.pro – TyLoo https://bit.ly/3bNSkKG #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…