Chiny gospodarzem Pucharu Azji w 2023 roku

sports news

Chiny będą gospodarzem turnieju finałowego Pucharu Azji w 2023 roku – poinformowała Azjatycka Konfederacja Piłkarska (AFC). Decyzja została podjęta podczas nadzwyczajnego kongresu w Paryżu.

Chiny otrzymały rolę gospodarza jednogłośną decyzją. To oznacza, że Puchar Azji odbędzie się w tym kraju po raz drugi. Wcześniej turniej był rozgrywany w Państwie Środka w 2004 roku.

Oferta Chin była jedyną. Wcześniej z ubiegania się o organizację Pucharu Azji wycofały się federacji Indonezji, Tajlandii i Korei Południowej.

Tegoroczny turniej finałowy Pucharu Azji odbył się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W finale Katar wygrał z Japonią 3:1.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.