Chojniczanka pozyskała pomocnika z Akademii Pogoni Szczecin

sports news

Michał Sacharuk został nowym zawodnikiem Chojniczanki Chojnice – poinformowano na stronie Akademii Pogoni Szczecin.

Wychowanek Włókniarza Toruń trafił do Szczecina w lipcu 2016 roku. Najpierw grał w zespole juniorów młodszych, szybko zadebiutował w Centralnej Lidze Juniorów oraz w rozgrywkach trzeciej ligi.

W tym sezonie zmagał się z urazem i po powrocie do zdrowia nie potrafił przebić się do składu juniorskich zespołów Pogoni.

18- latek zdecydował się na tranfer do Chojniczanki Chojnice. Nowej drużynie, która zajmuje piąte miejsce w Fortuna 1. lidze, pomoże w walce o awans do LOTTO Ekstraklasy.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.