Pogoń przetestuje Czarnogórca

sports news

Pogoń Szczecin poinformowała za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej, że w zespole „Portowców” testowany będzie Ronaldo Rudović.

Piłkarz z Czarnogóry zostanie sprawdzony przez sztab szkoleniowy podczas treningów w Turcji, gdzie Pogoń przebywa na zgrupowaniu.

Rudović ma 23 lata, mierzy 196 cm i jest środkowym obrońcą. W ostatnim czasie reprezentował barwy klubu Otran,t występującego w drugiej lidze Czarnogóry. Wcześniej grał w NK Novigrad (Chorwacja), Vllaznia (Albania) i Waldhof Mannheim (Niemcy).

– Piłkarz bardzo chciał zaprezentować się sztabowi szkoleniowemu. Sam sfinansował swój przyjazd do Belek. Zgodziliśmy się na jego treningi. Trenerzy ocenią jego ewentualną przydatność – powiedział Dariusz Adamczuk, prezes Akademii Pogonii, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.