Chrapek: Najważniejsze, by przywieźć trzy punkty

sports news

Pomocnik Śląska Wrocław Michał Chrapek przed meczami ligowymi z Arką Gdynia i Miedzią Legnica przyznał, że pomiędzy oboma spotkania najważniejsza będzie regeneracja.

– Cykl pomiędzy spotkaniami z Arką i Miedzią z pewnością będzie wyglądać nieco inaczej, również dlatego praca, jaką wykonujemy teraz, jest tak istotna. Po starciu w Gdyni bardzo ważna będzie regeneracja, odnowa biologiczna – powiedział Michał Chrapek, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Na razie jednak nie myślimy o tym co będzie po meczu z Arką, koncentrujemy się na przygotowaniach do najbliższego spotkania. Teraz to najważniejsze, by przywieźć z wyjazdu trzy punkty – dodał pomocnik wrocławskiego zespołu.

Chrapek podsumował też okres przerwy reprezentacyjnej, kiedy piłkarze Śląska pracowali przede wszystkim na mankamentami.

– Było na to więcej czasu i na pewno wykorzystaliśmy go odpowiednio. Myślę, że treningi zaowocują już w czekających nas za chwilę dwóch meczach ligowych – ocenił pomocnik.

(za:slaskwroclaw.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.