Rymaniak: Powtarzamy sobie, że żarty się skończyły, a zaczęła się gra o życie

sports news

Bartosz Rymaniak, obrońca Korony Kielce przed meczem ligowym z Lechem Poznań przyznał, że będzie to bardzo ważne spotkanie w kontekście walki o miejsce w pierwszej ósemce. Oba zespoły przed bezpośrednim starciem maja na koncie po 39 punktów.

– Każdy z nas zdaje sobie z tego sprawę, że czas wygrać przed naszymi kibicami. Wiemy, o co gramy w obecnym sezonie. Nie ważne kto przyjeżdża do Kielc. Pozostały cztery bardzo ciężkie mecze o ogromnej wadze – powiedział Bartosz Rymaniak, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Mam nadzieję, że trzy punkty zostaną w Kielcach już w sobotę. Powtarzamy sobie, że żarty się skończyły, a zaczęła się gra o życie -dodał obrońca.

Kapitan Korony podkreślał, że kielczanie skupiają się przede wszystkim na sobie, a nie na problemach rywala z Poznania.

– Jeśli dużą uwagę przykujemy do słabej gry rywala, to nie skoncentrujemy się na nas – ocenił Rymaniak.

(za korona-kielce.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.