Chris Hughton zwolniony z Brighton & Hove Albion

sports news

Chris Hughton nie jest już menedżerem Brighton & Hove Albion. Szkoleniowiec został w poniedziałek zwolniony przez „Mewy”, które ostatecznie utrzymały się w Premier League.

– Chris wykonał tutaj wyśmienitą pracę przez ostatnie cztery i pół roku. Najpierw ustabilizował nasz klub, doszedł do fazy playoff w pierwszym swoim pełnym sezonie pracy. Wywalczył pierwszy w historii awans do Premier League i dwa raz zdołał utrzymać się na tym poziomie – powiedział Tony Bloom, prezes klubu.

– To bez wątpienia była jedna z najtrudniejszych decyzji jakie musiałem podjąć w roli prezesa tego klubu. Ostatecznie trzeba było ją podjąć ze względu na to, jakie problemy mieliśmy w drugiej części sezonu – dodał.

Klub poinformował, że trwają już działania w celu zatrudnienia nowego menedżera. Dalszych komentarzy w tej kwestii na tym etapie nie będzie. Drużyna z Falmer Stadium sezon zakończyła na 17. pozycji, mając dwa punkty więcej nad miejscem spadkowym.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.