Chris Mepham dołączy do AFC Bournemouth

sports news

Według informacji „Sky Sports”, w najbliższych godzinach Chris Mepham oficjalnie zostanie ogłoszony jako piłkarz AFC Bournemouth.

Ekipa „Wisienek” za pozyskanie młodego obrońcy zaoferowała 12 milionów funtów, a jego obecny klub zaakceptował tę ofertę. Obrońca podpisze z AFC Bournemouth długoterminowy kontrakt.

Mepham od 2016 roku grał w Brentford FC. Jako junior występował także Chelsea FC, w której rozpoczął przygodę z futbolem.

Walijczyk w trwających rozgrywkach zanotował 22 występy na boiskach Championship i zanotował jedną asystę.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.