Debiut Szymańskiego w Achmacie Grozny

sports news

Damian Szymański zadebiutował w barwach Achmatu Grozny w meczu sparingowym z węgierskim Honvedem. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Polski pomocnik pojawił się na boisku w tureckim Belek w przerwie spotkania. Trener rosyjskiego zespołu po pierwszej połowie wymienił całą jedenastkę i wszyscy gracze otrzymali po 45 minut gry.

Damian Szymański przeniósł się do Achmatu Grozny 12 stycznia. Podpisał czteroipółletni kontrakt.

W meczu o stawkę będzie mógł zadebiutować najwcześniej na początku marca w lidze przeciwko Rubinowi Kazań.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.