Chris Philipps opuścił Legię

sports news

Chris Philipps nie jest już zawodnikiem Legii Warszawa – poinformował oficjalnie stołeczny klub. Umowa pomocnika nie została przedłużona.

Kontrakt piłkarza był ważny do końca ubiegłego roku. Legia zdecydowała, by nie podpisywać z Philippsem nowej umowy. W tej sytuacjo zawodnik opuścił stołeczną drużynę za darmo.

Reprezentant Luksemburga trafił do Legii Warszawa w lutym 2018 roku z francuskiego Metz.

Chris Philipps w barwach „Wojskowych” rozegrał 24 mecze, strzelił gola i zanotował dwie asysty.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.