Ondrej Duda zdecydowany na odejście z Herthy BSC

sports news

Ondrej Duda, pomocnik Herthy BSC przyznał w rozmowie z magazynem „Kicker”, że zamierza odejść ze stołecznego klubu. Słowak w przeszłości grał w Legii Warszawa.

– Chcę odejść i nie zmienię w tej kwestii zdania. Jeśli ktoś nie chce na Ciebie stawiać, nie ma sensu zostawać tu dłużej – powiedział pomocnik.

Miał na myśli nowego trenera Herthy Jurgena Klinsmanna, u którego ma bardzo małe szanse na grę. Słowak w tym sezonie wystąpił w 9 meczach, strzelił gola i zanotował dwie asysty.

Duda od lutego 2014 do lipca 2016 był zawodnikiem Legii Warszawa. Później przeniósł się do Herthy BSC.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.