Christian Eriksen coraz bliższy przejścia do Interu już w styczniu

sports news

Christian Eriksen opuści Tottenham Hotspur. Środkowy pomocnik jest coraz bliższy tego, aby już w styczniu trafić do Interu Mediolan – donosi „Sky Sport Italia”

Duńczyk ma do końca tego sezonu ważny kontrakt z „Kogutami”, którego nie zamierza przedłużyć. Już teraz doszedł do porozumienia w sprawie swoich warunków gry w Interze. Na San Siro ma podpisać umowę do 30 czerwca 2024 roku i zarabiać około 7,5 miliona euro za sezon.

Włoski dziennikarz Gianluca Di Marzio donosi, że piłkarz najpewniej trafi do „Nerazzurrich” już teraz, a nie dopiero latem jako wolny agent. Tottenham oczekuje za niego 20 milionów euro, ale powinien zgodzić się na kwotę 16 milionów plus bonusy.

Eriksen w obecnym sezonie wystąpił w 25 meczach „Kogutów” we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich trzy gole. W klubie z północnego Londynu gra od 2013 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Piątek 24.01.
https://youtu.be/PZ2hcQxd0ws
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Podcast #kasujemy S01.E24. https://open.spotify.com/episode/2L89yNRfu4RXzblJlpCOdf?si=10zZut2DT4Cq8fe13h6Wrw #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Podcast #kasujemy S01.E24. Zapraszamy do wysłuchania. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=e4a7538e-1ac6-4c19-9b1c-c24ad4266fce

Load More…