„Christian Eriksen zawsze był w Tottenhamie szczęśliwy”

sports news

Wydawało się, że Christian Eriksen opuści latem Tottenham Hotspur, bowiem nie zamierza przedłużyć z końcem sezonu wygasającego kontraktu. Reprezentant Danii został w londyńskim klubie, a trener Mauricio Pochettino podkreśla, że jest on bardzo ważny dla „Kogutów”.

27-latek marzył o transferze do Realu Madryt. Ostatecznie do „Królewskich” nie trafił i został w klubie z północnej części stolicy Anglii.

– On zawsze był tutaj szczęśliwy. Oczywiście każdy ma swoje cele i wyzwania. Jednak przed meczem z Arsenalem powiedziałem, że jest on dobrze nastawiony mentalnie. Dlatego wybrałem go do wyjściowego składu – powiedział Pochettino, cytowany przez „Sky Sports”.

– On jest dla nas ważnym zawodnikiem i bardzo mocno go cenimy. Jest szczęśliwy i jeśli tylko będzie gotowy, to będzie grał. Wszystkie decyzje dotyczące składu podejmuję na podstawie formy – zaznaczył argentyński szkoleniowiec.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama