Luis Suarez może zimą trafić do MLS

sports news

Luis Suarez może w styczniu trafić do amerykańskiej Major League Soccer. Do nowego klubu, którego właścicielem jest David Beckham, może trafić Luis Suarez – donosi „Mundo Deportivo”.

Od 2020 roku w MLS będzie występował Inter Miami. Klub, którego właścicielem jest Beckham, planuje sprowadzić zawodników z wielkim nazwiskami.

Na Florydę miałby trafić Luis Suarez, napastnik FC Barcelony. Według hiszpańskiego dziennika, Urugwajczyk jest otwarty na przenosiny do klubu z Florydy.

Suarez w poprzednim sezonie wystąpił w 49 meczach Barcy we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich 25 goli. Kontrakt 32-latka na Camp Nou obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama