Clemente: Zarażeni muszą zostać w domach

sports news

Były trener reprezentacji Hiszpanii – Javier Clemente wypowiedział się na Twitterze odnośnie aktualnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa.

– Zainfekowani i zarażeni muszą zostać w domach. Inni moim zdaniem powinni mieć prawo do wychodzenia na dwór i normalnego funkcjonowania – przyznał Clemente.

– Teraz wszyscy muszą być zamknięci, co nie jest moim zdaniem do końca sprawiedliwe. Dlaczego ci zdrowi, którzy nie są zarażeni, również muszą cierpieć? – dodał.

– Chciałbym wiedzieć, po co ludzie zdrowi mają teraz siedzieć w domach. Wciąż oglądam w telewizje i martwię się ile ta sytuacja będzie jeszcze trwała – uważa były szkoleniowiec reprezentacji Hiszpanii.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.