Jimenez odrzucił ofertę z Chin

sports news

Raul Jimenez przyznał, że w ostatnim czasie odrzucił lukratywną ofertę z Chin.

Jimenez od 2018 roku występuje w barwach Wolverhampton, do którego na początku trafił na zasadzie wypożyczenia z Benfiki. Od ubiegłego roku obowiązuje go jednak stała umowa z Wilkami.

– W Chinach oferowali mi 8 milionów euro za sezon. Moim marzeniem jednak jest gra w najlepszych ligach. Pieniądze nie są najważniejsze – przyznał Jimenez.

– W Wolves czuję się świetnie. Mieliśmy walczyć o utrzymanie, a udało nam się wywalczyć promocje do gry w Lidze Europy. W tej chwili również jesteśmy na piątym miejscu w tabeli i możemy powalczyć o najwyższe cele – dodał gracz Wolverhampton.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.