Connor Wickham przedłużył kontrakt z „Orłami”

sports news

Connor Wickham przedłużył swój kontrakt z Crystal Palace FC. Jego nowa umowa z „Orłami” będzie obowiązywała do końca czerwca 2021 roku.

Środkowy napastnik gra w londyńskim klubie od 2015 roku, kiedy został pozyskany z Sunderland AFC. Jego poprzedni kontrakt obowiązywał do końca przyszłego sezonu.

– Cieszę się, że wszystko już się wyjaśniło. Teraz będę mógł się w pełni skoncentrować na przygotowaniach do kolejnego sezonu. Mam nadzieję, że będę zdrowy i będę kluczowym zawodnikiem w drużynie – powiedział Wickham po parafowaniu kontraktu.

26-latek w zakończonym sezonie wystąpił w ośmiu meczach „Orłów” we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich jednego gola i zanotował jedną asystę.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.