Conte kupił laptopy studentom neuropsychiatrii w Turynie

sports news

Antonio Conte dołączył do walki z koronawirusem, kupując dwanaście laptopów dla studentów medycyny w Turynie – informuje „La Gazzetta dello Sport”.

Szkoleniowiec Interu Mediolan dostarczył urządzenia do szpitala dziecięcego Reginy Margherita w stolicy Piemontu.

– Rozmawialiśmy z nim i jego żoną Elisabettą dzień wcześniej, aby opowiedzieć im o trudnościach neuropsychiatrii. Z powodu koronawirusa hospitalizowani studenci neuropsychiatrii dziecięcej zostali pozbawieni nauczycieli, telefonów komórkowych i laptopów do nauczania na odległość – wyznała Tiziana Catenazzo.

– Dzięki temu podarunkowi będziemy mogli przynajmniej nawiązać z nimi minimalną relację, która jest jeszcze cenniejsza w takim czasie. To gest, który bardzo doceniamy. Brak odpowiedniej szkoły powoduje duży dyskomfort wśród hospitalizowanych studentów, ponieważ edukacja stanowi integralną część protokołu terapeutycznego – podkreśliła kierowniczka oddziału.

Antonio Conte i jego żona Elisabetta Muscarello pochodzą z Turynu. Piemont jest aktualnie czwartym najbardziej dotkniętym regionem pandemią koronawirusa we Włoszech.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.