Kempiński: Zachowuję bezpieczną odległość od innych

sports news

– Zdrowie jest najważniejsze. Nie można patrzeć na sport w momencie, kiedy zagrożone jest życie ludzi – wyznał Robert Kempiński w rozmowie z oficjalnym serwisem MrGarden GKM Grudziądz.

Szkoleniowiec zespołu z Pomorza stara się zachować rozsądek w momencie walki z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2, który rozszalał się po Starym Kontynencie.

– W domu nie siedzę, bo w nim nie wytrzymam. Dlatego też nie mam zapasu bułek, ale oczywiście zachowuję bezpieczną odległość od innych – podkreślił Kempiński.

– Nie możemy teraz trenować, czekamy na decyzję rządu odnośnie najbliższych tygodni. Dopiero wtedy będziemy myśleć o wyjeździe na tor. Czy to będzie czerwiec, czy lipiec, trudno mi powiedzieć. Nasi zawodnicy również nie mogą za wiele zrobić – stwierdził opiekun popularnych „Gołębi”.

– Mamy związane ręce i nie możemy nic zrobić. Ostatnio pojawiła się informacja, że Pawlicki trenował na swoim torze, ale kto mu zabroni? Jest na swoim terenie i może robić co chce – podsumował Kempiński.

(za gkm.grudziadz.net)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.