Coutinho: Ostatnio nie grałem na odpowiednim poziomie

sports news

Philippe Coutinho przyznał na łamach dziennika „Marca”, że w ostatnim czasie nie był w odpowiedniej formie. Dodał, że w takim zespole jak FC Barcelona trzeba grać lepiej.

– Moje ostatnie występy nie były na wystarczająco wysokim poziomie. Wiem, że muszę się doskonalić, dlatego tu przyjechałem, staram się robić co w mojej mocy i podnosić poziom – powiedział Philippe Coutinho.

Brazylijczyk podsumował również dwumecz z Olympique Lyon, po którym „Duma Katalonii” awansowała do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

– To był dobra gra w moim wykonaniu, ale teraz muszę skupić się na kolejnych meczach. Jestem zadowolony z wyniku i z faktu, że gramy dalej w Champions League – ocenił Coutinho.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.