Cracovia wypożyczyła Pestkę do Chrobrego

sports news

Młodzieżowy reprezentant Polski Kamil Pestka został wypożyczony do Chrobrego Głogów z Cracovii – potwierdził pierwszoligowy klub.

Lewy obrońca w zespole „Pasów” zadebiutował w ekstraklasie w 2017 roku. Łącznie na tym poziomie rozegrał 24 mecze.

W rundzie jesiennej bieżących rozgrywek miał jednak mało okazji do występów. Na boisku pojawił się zaledwie trzykrotnie i dlatego, aby się rozwijać i zdobywać doświadczenie został wypożyczony do Chrobrego.

Kamil Pestka do tej pory grał tylko w krakowskich klubach. Oprócz Cracovii również w Progresie, Hutniku oraz zespole Prokocim.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.