Cykl GP 2019 bez turnieju w Australii

sports news

Grand Prix Australii w 2019 roku nie odbędzie się – poinformował oficjalny serwis Indywidualnych Mistrzostw Świata.

Krajowy promotor Paul Sergeant Events oznajmił BSI Speedway, że nie będzie stanie zorganizować imprezy z nieprzewidzianych przyczyn.

Data i miejsce rozegrania turnieju w Australii, który wstępnie miał być ostatnią rundą cyklu Grand Prix 2019, nie były dotąd potwierdzone. Zmagania o prymat globu zakończy więc zaplanowane na 5 października GP Polski w Toruniu.

– Mimo że bardzo chcieliśmy zorganizować GP Australii w 2019 roku, zdecydowaliśmy, że powinniśmy to zrobić tylko, gdy będziemy pewni, że zapewnimy imprezę odpowiedniej jakości, jakiej oczekują od nas zawodnicy, kibice i społeczność – wyjaśnił Torben Olsen.

– Podjęliśmy rozmowy z wieloma obiektami na temat zawodów w 2019 roku i zamierzamy kontynuować rozmowy, szczególnie z Ipswich, mając nadzieję na sprowadzenie fantastycznych zawodów GP z powrotem do Australii w jak najkrótszym czasie – dodał dyrektor zarządzający BSI Speedway.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.