Czerwiński: Chcemy po prostu wygrać z Rakowem

sports news

Alan Czerwiński, piłkarz Zagłębia Lubin przed meczem z Rakowem Częstochowa powiedział, że „Miedziowi” mają pomysł jak ograć beniaminka PKO Ekstraklasy.

– Myślę, że my musimy patrzeć tylko na siebie i skupić się na swojej pracy. To Raków przyjeżdża na nasz teren. My po prostu ten mecz chcemy wygrać – powiedział Alan Czerwiński, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Teraz jest to dla nas najważniejsze. Mamy plan na to spotkanie i zrobimy wszystko, aby go zrealizować – dodał piłkarz „Miedziowych”.

– Na tą chwilę mają tyle samo punktów co my, znajdując się „oczko” niżej w tabeli PKO Ekstraklasy. Jeśli chodzi o taktykę, to na pewno grają piątką z tyłu. Co więcej? Notują dobre spotkania, są zaangażowani i potrafią być groźni. Musimy mieć plan na ten mecz i wiem, że tak właśnie będzie -ocenił najbliższego rywala Czerwiński.

(za:zaglebie.com).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.