Czerwiński i Kopacz pozostaną w Zagłębiu do końca sezonu

sports news

Artur Jankowski, prezes Zagłębia Lubin poinformował na konferencji prasowej, że Alan Czerwiński i Bartosz Kopacz pozostaną w klubie do końca sezonu.

Obaj zawodnicy związali się już kontraktami ważnymi od 1 lipca z innymi klubami. Alan Czerwiński zagra w Lechu Poznań, a Bartosz Kopacz w Lechii Gdańsk.

W Lubinie zdecydawno jednak, żeby nie sprzedawać żadnego z piłkarzy w zimowym oknie transferowym. Byłaby to ostatnia okazja, aby zarobić na tych zawodnikach. Latem odejdą za darmo.

– Alan Czerwiński i Bartosz Kopacz wypełnią swój kontrakt do końca. Nie chcemy osłabiać zespołu – powiedział Artur Jankowski, prezes Zagłębia.

– Uważam, że nasza oferta dla Bartka Kopacza była lepsza niż ta, którą otrzymał od Lechii. W jego przypadku chodzi o zmianę otoczenia – dodał.

(za: Zagłębie Lubin).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Hoffenheim – Bayern https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-hoffenheim-bayern-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Lorient – Lyon https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lorient-lyon/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Monaco – Strasbourg https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-monaco-strasbourg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…