„Czerwone Diabły” oferują 55 milionów euro za Bruno Fernandesa

sports news

Manchester United cały czas walczy o sprowadzenie Bruno Fernandesa ze Sportingu Clube de Portugal. „Czerwone Diabły” złożyły kolejną ofertę za ofensywnego pomocnika – donosi „Record”.

Kluby negocjują transfer już od pewnego czasu. Nadal jednak nie doszły do porozumienia w sprawie kwoty odstępnego. Ostatnio rozmowy utknęły w martwym punkcie.

Portugalski „Record” donosi, że klub z Old Trafford złożył nową i lepszą ofertę za 25-latka. „Czerwone Diabły” zaproponowały za pomocnika 55 milionów euro. Spekuluje się jednak, że to nie jest kwota, która zadowala Sporting.

Bruno Fernandes w obecnym sezonie wystąpił w 27 meczach Sportingu we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich 15 goli. Jego kontrakt z klubem z Estadio Jose Alvalade obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.