Część klubów Premier League chce zakończenia sezonu do 30 czerwca

sports news

Przynajmniej dziewięć klubów angielskiej Premier League chce zakończenia sezonu do 30 czerwca – dowiedział się serwis „Mirror Sport”. Swoje stanowisko mają zaprezentować na piątkowym spotkaniu właścicieli klubów.

Wspomniane kluby chcą tak zmieścić pozostałe do zakończenia sezonu mecze, aby rozgrywki można była zakończyć do 30 czerwca. Większość klubów ma do rozegrania dziewięć kolejek, a cztery mają dziesięć zaległych spotkań.

Propozycja, która ma zostać przedstawiona w piątek zakłada, że w przypadku braku dokończenia rozgrywek do 30 czerwca, sezon zostanie przedwcześnie zakończony, a Liverpool zostanie mistrzem Anglii.

Głównym powodem chęci zakończenia sezonu przed 30 czerwca jest niepewność związana z kontraktami piłkarzy oraz z przypadającym na ten dzień zakończeniem obowiązywania większości umów sponsorskich.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.