Bundesliga z kibicami najwcześniej we wrześniu

sports news

Kanclerz Niemiec, Angela Merkel, ogłosiła w środę, że do końca sierpnia zostaną zakazane wszystkie imprezy masowe. Dotyczy to również imprez sportowych z udziałem kibiców.

O meczach bez udziału publiczności szefowa niemieckiego rządu nie wspomniała.

– Ta sprawa będzie omawiana na następnym spotkaniu – powiedział premier Bawarii Markus Söder (CSU).

Niemiecka Liga Piłkarska zaplanowała na piątek 23 kwietnia wideokonferencję z udziałem wszystkich klubów. Mają zostać na niej podjęte decyzje, o wznowieniu rozgrywek bez udziału publiczności.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.