Czesław Michniewicz: Zagraliśmy dobry mecz

Pogoń Szczecin pokonała na własnym terenie w spotkaniu 33. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy Lech Poznań 1:0 (0:0). Na pomeczowej konferencji prasowej szkoleniowiec Portowców, Czesław Michniewicz przyznał, iż jest zadowolony z postawy swoich podopiecznych.

Jedynego gola w tym starciu zdobył Łukasz Zwoliński. Doświadczony napastnik na listę strzelców wpisał się w 59. minucie rywalizacji. Wówczas strzałem głową z najbliższej odległości pokonał bezradnego Jasmina Buricia.

– Dużo by można mówić o tym meczu. Zaczęło się od tego, że po nie najlepszym meczu w Gdańsku musieliśmy popracować nad psychiką. Na nasz zespół spadło wiele nieuzasadnionej krytyki, a to był tylko jeden mecz. Udało się oczyścić głowy – powiedział były opiekun Zagłębia Lubin, cytowany przez “lechpoznan.pl”.

– Zagraliśmy dobry mecz, z zaangażowaniem, stworzyliśmy sobie wiele sytuacji. Chciałem podziękować tym, którzy przyszli na mecz mimo niekorzystnej pogody. Mam nadzieję, że będą o tym spotkaniu długo pamiętali, a pozostali niech żałują – kontynuował.

– Zdobyliśmy trzy punkty i to cieszy. Stwarzaliśmy sobie sytuacje, wygraliśmy. Zabrakło trochę spokoju i skuteczności. Mogliśmy strzelić więcej. Cieszy mnie to, że Łukasz Zwoliński zdobył bramkę. Wierzę i wierzyłem w niego, ale także w innych zawodników – dodał.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Portugalia – Hiszpania https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-portugalia-hiszpania-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Ukraina – Szkocja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-ukraina-szkocja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: San Marino – Estonia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-san-marino-estonia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…