Dackarna pozyskała reprezentanta Niemiec

sports news

Kevin Woelbert podpisał kontrakt z Dackarną Malilla – poinformował klub z Elitserien na swojej oficjalnej stronie.

Reprezentant Niemiec przeniósł się do wicemistrzów Szwecji z Lejonen Gislaved, gdzie nie miał okazji do regularnych występów.

Wcześniej kontrakty z „Gryfami” przedłużyli Patryk Dudek i Maciej Janowski. Obaj reprezentanci Polski parafowali roczne umowy. Wychowanek Falubazu broni barw aktualnych wicemistrzów Szwecji od sezonu 2012, natomiast dla wrocławianina przyszły rok będzie piątym z plastronem ekipy z G&B Arena.

Dackarna zakontraktowała również na kolejny sezon Joela Klinga, Jacoba Thorssella, Olivera Berntzona i Duńczyka Frederika Jakobsena.

Zespół z Malilli, który w tegorocznych finałach uległ dwukrotnie wyraźnie Smedernie Eskilstuna, reprezentowali w minionym sezonie także Artur Czaja, Kacper Gomólski oraz Piotr Pawlicki.

(za dackarna.nu)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.