Dahne może nie zagrać z Miedzią

sports news

Wisła Płock poinformowała, że bramkarz Thomas Dahne w meczu z Koroną Kielce doznał urazu stopu. Co prawda nie doszło do złamania, ale bramkarz być może nie zagra w najbliższym ligowym spotkaniu.

Po ostatnim gwizdku sędziego golkiper udał się do szatni w asyście sztabu medycznego. Trener Leszek Ojrzyński na pomeczowej konferencji prasowej przyznał, że Niemiec mógł złamać kość śródstopia.

To oznaczałoby koniec sezonu dla Dahne. Badania wykazały jednak, że nie doszło do złamania.

Nie wiadomo jednak kiedy bramkarz „Nafciarzy” będzie w pełni sił. Jego występ w niedzielnym meczu z Miedzią Legnica stoi pod znakiem zapytania.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.