Dallas Cowboys – Washington Football Team – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Dallas Cowboys – Washington Football Team. Typy bukmacherskie do Singla, na czwartek 26. dzień listopada, wybraliśmy z NFL. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Dallas Cowboys pokonają na swoim stadionie Washington Football Team przynajmniej trzema punktami.

Nie zamierzamy grać spotkań pucharowych, w tym Ligi Europy, dlatego udajemy się na Święto Dziękczynienia do Teksasu. Tam w Arlington, Dallas Cowboys zagrają świąteczny mecz z jedyną drużyną w całej lidze, która nie ma nazwy. Poprzednia nazwa – Redskins – została usunięta z powodów – nazwijmy to – światopoglądowych.

Politykę zostawiamy z boku i zajmijmy się footballem. Tu więcej jakości naszym zdaniem mają gospodarze, którzy ostatnio sprawili niespodziankę i pokonali na wyjeździe Minnesotę.

Drużyna z Waszyngtonu nie wygrała w tym sezonie żadnego meczu na wyjeździe. Uważamy, że po zakończeniu czwartkowego spotkania, nadal nie poznają smaku zwycięstwa na obcym stadionie.

Stawiamy zatem na Cowboys, że wygrają oraz pokryją niewielki handicap -2.5 pkt.

No i oczywiście Happy Thanksgiving Day.

Dallas Cowboys – Washington Football Team, typ:  1 (-2.5 pkt), kurs: 1.83.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Parma – Inter https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-parma-inter/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Fenerbahce – Antalyaspor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fenerbahce-antalyaspor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Brondby – Randers – Typ, kurs i analiza https://tylkopilka.pl/brondby-randers-typ-kurs-i-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…