Dallas Cowboys – Washington Football Team – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś
Typy na dziś - Singiel dnia

Dallas Cowboys – Washington Football Team. Typy bukmacherskie do Singla, na czwartek 26. dzień listopada, wybraliśmy z NFL. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Dallas Cowboys pokonają na swoim stadionie Washington Football Team przynajmniej trzema punktami.

Nie zamierzamy grać spotkań pucharowych, w tym Ligi Europy, dlatego udajemy się na Święto Dziękczynienia do Teksasu. Tam w Arlington, Dallas Cowboys zagrają świąteczny mecz z jedyną drużyną w całej lidze, która nie ma nazwy. Poprzednia nazwa – Redskins – została usunięta z powodów – nazwijmy to – światopoglądowych.

Politykę zostawiamy z boku i zajmijmy się footballem. Tu więcej jakości naszym zdaniem mają gospodarze, którzy ostatnio sprawili niespodziankę i pokonali na wyjeździe Minnesotę.

Drużyna z Waszyngtonu nie wygrała w tym sezonie żadnego meczu na wyjeździe. Uważamy, że po zakończeniu czwartkowego spotkania, nadal nie poznają smaku zwycięstwa na obcym stadionie.

Stawiamy zatem na Cowboys, że wygrają oraz pokryją niewielki handicap -2.5 pkt.

No i oczywiście Happy Thanksgiving Day.

Dallas Cowboys – Washington Football Team, typ:  1 (-2.5 pkt), kurs: 1.83.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”