Damian Dąbrowski oficjalnie zawodnikiem Pogoni Szczecin

sports news

Nowym zawodnikiem Pogoni został Damian Dąbrowski. Środkowy pomocnik trafił do „Portowców” na zasadzie transferu definitywnego z Cracovii – poinformował klub ze Szczecina na swojej oficjalnej stronie internetowej.


– Poziom sportowy i sposób prowadzenia Pogoni bardzo mi się podoba i czułem wewnętrznie, że to będzie właściwa decyzja. Z korzyścią dla mnie i dla Pogoni – powiedział Dąbrowski, który podpisał trzyletni kontrakt.

26-latek w minionym sezonie rozegrał 24 mecze w Ekstraklasie. W obecnym wystąpił w barwach „Pasów” jedynie w dwóch spotkaniach w eliminacjach Ligi Europy.

– Przyjście Damiana jest dla nas strategicznym ruchem w środku pola. Trafia do nas ograny i doświadczony zawodnik, który może zagrać na kilku pozycjach w pomocy. Znamy jego nieprzeciętne możliwości i wierzymy, że w Pogoni Szczecin szybko je zaprezentuje – stwierdził Dariusz Adamczuk, szef pionu sportowego „Portowców”.

Podopieczni Kosty Runjaicia zajmują drugie miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy ze zdobytymi 13 punktami w pięciu meczach. W poniedziałek Pogoń zmierzy się u siebie z ostatnią Wisłą Płock.

(za pogonszczecin.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB