Bologna FC negocjuje transfer Gary’ego Medela

sports news

Gary Medel może wrócić do Serie A. Środkowego obrońcę z Besiktasu JK chce sprowadzić Bologna FC – donosi Gianluca Di Marzio, dziennikarz „Sky Sport Italia”.

32-latek w latach 2014-17 grał w Interze Mediolan. W barwach „Rossonerich” rozegrał 109 meczów, a następnie trafił do Besiktasu.

Teraz ponownie może występować we Włoszech. Rozmowy na temat jego sprowadzenia rozpoczęła Bolonia. 32-latkiem wcześniej interesowała się również ACF Fiorentina.

Gary Medel w minionym sezonie rozegrał 35 meczów w barwach Fenerbahce. Jego kontrakt z klubem ze Stambułu obowiązuje do 30 czerwca 2020 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Podcast #kasujemy

Reklama