Daniele Rugani: Czuję się świetnie

sports news

Daniele Rugani był pierwszym piłkarzem w Serie A, który zaraził się koronawirusem. Obecnie obrońca Juventusu Turyn trenuje, aby dobrze przygotować się do wznowienia rozgrywek.

– Czuję się świetnie i jestem w dobrym nastroju. To był dla mnie szczególny miesiąc, ale najważniejsze, że wszystko zakończyło się dobrze. Mogę nazwać siebie szczęściarzem, choć, gdy dowiedziałem się, że jestem zarażony, bardzo się obawiałem, bo moja partnerka jest w ciąży. Teraz już jestem zdrowy i chcę podziękować wszystkim lekarzom za ich profesjonalizm i poświęcenie. Wybrnięcie z tej sytuacji dało mi i mojej dziewczynie mnóstwo pozytywnej energii – powiedział Rugani, cytowany przez oficjalny serwis internetowy Juventusu.

Rugani przyznał również, że śledził wznowienie rozgrywek w Niemczech i w pełni akceptuje wszystkie ograniczenia.

– Oglądałem mecze Bundesligi i dziwnie wyglądają puste stadiony oraz piłkarze oddaleni od siebie na ławce rezerwowych. Jednak widocznie tak musi być, jeśli chcemy w bezpieczny sposób wrócić na boiska – zauważył 25-letni Włoch.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Podcast #kasujemy

Reklama