Włoski rząd zgodził się na postulat piłkarskiej federacji

sports news

Włoska Federacja Piłkarska opublikowała w piątek wieczorem, nowe zasady powrotu do treningów zespołowych, do których piłkarze Serie A, mają przystąpić w najbliższy poniedziałek.

Kwestią sporną między rządem, a włoską federacją było postępowanie w przypadku zarażenia koronawirusem przez jednego z piłkarzy. Rząd chciał, aby w takim przypadku cała drużyna udawała się na 14-dniową kwarantannę, a władze Serie A proponowały, aby pójść wzorem Bundesligi, w której tylko zakażony piłkarz zostaje odizolowany.

W piątek wieczorem włoska federacja opublikowała zasady, w których przyjęto wersję “niemiecką”.

Wielkim przeciwnikiem takiego rozwiązania był włoski minister sportu Vincenzo Spadafora, który w końcu dał się przekonać, do takiego rozwiązania.

– Chciałbym być optymistą. Jednak jeśli wznawiamy każdą działalność we Włoszech, to futbol również musi wrócić. On jest dla wszystkich Włochów źródłem wielkiej pasji – powiedział Spadafora.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.