Danny Batth zamienił Wolverhampton na Stoke

sports news

Danny Batth na zasadzie transferu definitywego przeniósł się z Wolverhampton Wanderers do Stoke City – potwierdził oficjalnie klub z Chamiponship.

28- latek podpisał z „Garncarzami” umowę na trzy i pół roku. Ostatnio grał na zasadzie wypożyczenia w Middlesbrough. Do „Wilków” jednak nie wrócił, ponieważ został wykupiony przez Stoke City.

Środkowy obrońca był zawodnikiem młodzieżowych zespołów Wolverhampton Wanderers. Następnie został wypożyczony m.in. do Sheffield Wednesday czy Colchester United. Następnie wrócił do „Wilków” gdzie z powodzeniem występował przez kilka lat.

W tym sezonie Batth ma na koncie łącznie 13 występów.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.