David Luiz trzy lata dłużej z Chelsea

sports news

David Luiz przedłużył kontrakt z Chelsea – poinformował klub z Londynu na swojej oficjalnej stronie.

Nowa umowa Brazylijczyka obowiązywać będzie do końca czerwca 2022 roku.

– Kocham ten zespół i zawsze daje z siebie wszystko dla niego. Dziękuje wszystkim za okazane wsparcie. Jestem bardzo szczęśliwy, że zostanę aż do 2022 roku – napisał Dawid Luiz na swoim profilu na Twitterze po ogłoszeniu umowy.

Brazylijczyk w koszulce “The Blues” zaliczył dotychczas 246 spotkań. Zdobył w nich osiemnaście bramek. Dla Chelsea gra od 2010 roku, z trzyletnią przerwą na występy w Paris Saint-Germain. Wcześniej w Europie bronił także barw Benfiki Lizbona.

David Luiz ma na swoim koncie 56 występów w reprezentacji “Canarinhos”. Zdobył w nich trzy bramki. Dwukrotnie z Chelsea wygrywał Puchar Anglii, raz Premier League oraz triumfował w Lidze Mistrzów i Lidze Europy.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…