David Luiz zostanie w Arsenalu?

sports news

David Luiz może pozostać w ekipie Arsenalu Londyn na kolejny sezon – poinformował agent piłkarza na łamach brytyjskich mediów.

Umowa brazylijskiego defensora z The Gunners wygasa pod koniec czerwca, jednak wszystko wskazuje na to, że może zostać ona przedłużona.

– Jestem bardzo szczęśliwy w Arsenalu i chciałbym tutaj zostać na dłużej. Mam świetne relacje zarówno z kolegami z drużyny, jak i sztabem szkoleniowym – przyznał piłkarz.

Jak poinformował agent zawodnika, rozmowy między Arsenalem a Luizem w sprawie nowej umowy już się rozpoczęły.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.