Davide Ancelotti: Zdobywamy za mało punktów

sports news

Davide Ancelotti, syn i trener Carlo Ancelottiego prowadził w zastępstwie zawieszonego ojca zespół SSC Napoli w spotkaniu z AS Romą. Jego drużyna przegrała 1:2, a szkoleniowiec powiedział, że graczom z Neapolu brakowało szczęścia.

– Naszym głównym problemem jest to, że zdobywamy za mało punktów, biorąc pod uwagę jak gramy – powiedział Davide Ancelotti, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– W pierwszej połowie graliśmy dobrze. Brakowało nam jednak szczęścia w kluczowych sytuacjach. Gdybyśmy wykorzystali chociaż jedną okazję, wynik byłby inny – dodał drugi trener SSC Napoli.

– Generalnie nie możemy być zadowoleni po tym meczu. Przegraliśmy i musimy pracować dalej – podsumował Davide Ancelotti.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.