Fonseca: Wygraliśmy dzięki zespołowej pracy

sports news

Paulo Fonseca, trener AS Romy przyznał po wygranej z SSC Napoli 2:1, że jego zespół szczególnie dobrze zaprezentował się w drugiej połowie.

– Myślę, że spisaliśmy się bardzo dobrze. Graliśmy piłką, stwarzaliśmy okazje i strzeliliśmy gola we właściwym momencie – powiedział Paulo Fonseca, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Zmarnowany rzut karny wybił nas z rytmu. Można było się spodziewać, że Napoli tak właśnie zareaguje i zyska przewagę – dodał szkoleniowiec rzymian.

– Podczas przerwy powiedzieliśmy sobie jak mamy grać dalej. I w drugiej połowie prezentowaliśmy się bardzo dobrze, kontrolując przebieg spotkania – podsumował Paulo Fonseca.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.