Davide Zappacosta może pauzować nawet przez pięć miesięcy

sports news

Davide Zappacosta ma już za sobą operację zerwanego więzadła krzyżowego kolana. Prawy obrońca AS Romy ma pauzować nawet przez pięć miesięcy – donosi „Sky Sport Italia”.

Reprezentant Włoch jest wypożyczony do „Giallorossich” z Chelsea FC do końca sezonu. Klub ze stolicy Włoch ma jednak opcję, aby skrócić jego wypożyczenie w styczniu, co najpewniej nastąpi.

Według doniesień, Zappacosta w tym sezonie może już nie zagrać. Czeka go bowiem przerwa w grze od czterech do pięciu miesięcy. „Zawodnik natychmiast rozpoczyna swoją rehabilitację” – napisał w oświadczeniu klub ze Stadio Olimpico.

Defensor w obecnym sezonie wystąpił tylko w jednym meczu AS Romy w tym sezonie. Spędził na murawie zaledwie 12 minut.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.