Son zamieni Tottenham na SSC Napoli?

sports news

Heung-min Son ma jeszcze przez niemal cztery lata ważny kontrakt z Tottenhamem Hotspur. Agent napastnika „Kogutów” nie wyklucza, że pewnego dnia trafi on do SSC Napoli.

– Nigdy nie sprowadziłem zawodnika do Napoli. Chciałbym jednak, aby tak się stało ze względu na to, że grał w nim Diego Maradona, a to mój ulubiony piłkarz – powiedział Thies Bliemeiste w rozmowie z „Radio Marte”.

– Rozmawiałem z Napoli w przeszłości, ale tamtych działaczy już nie ma w klubie. Teraz wykorzystam ich dwumecz z Salzburgiem, aby z nimi porozmawiać – dodał.

– Co do Sona w Napoli, to dlaczego nie? W futbolu nie ma rzeczy niemożliwych. Son lubi Włochy, Włochów i tamtejsze jedzenie. Nie jest jednak łatwo go wyciągnąć z Tottenhamu, ponieważ jest bardzo drogi, ale pewnego dnia, kto wie? – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.