Decyzja ws. meczu Izrael – Polska w ciągu 24 godzin

sports news

Zbigniew Boniek, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej powiedział na konferencji prasowej, że decyzja gdzie zostanie rozegrany mecz eliminacji Euro 2020 Izrael – Polska zapadnie w ciągu 24 godzin.

– Jesteśmy w stałym kontakcie z MSZ i z federacją izraelską oraz z UEFA. Ostateczne informacje dotyczące meczu z Izraelem będziemy mieć w ciągu 24 godzin – powiedział Zbigniew Boniek.

– Bezpieczeństwo naszej drużyny jest priorytetem. Nasza reprezentacja jest gotowa rozegrać ten mecz – dodał prezes PZPN.

Sytuacja w Izraelu jest napięta. Trwa ostrzał rakietowy Strefy Gazy, ludzie nie poszli do pracy, a dzieci do szkół.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.