Kowalski i Świdnicki zostają dłużej z „Lwami”

sports news

Bartłomiej Kowalski i Mateusz Świdnicki przedłużyli kontrakty z forBET Włókniarzem – poinformował klub z Częstochowy na swojej oficjalnej stronie.

Obaj walczyć będą z Jakubem Miśkowiakiem o dwa miejsca dla juniorów w składzie „Lwów” na spotkania rozgrywek PGE Ekstraligi w sezonie 2020.

Kowalski w 2019 roku tylko raz znalazł się w kadrze na mecz Włókniarza. Miało to miejsce w Gorzowie, gdzie jednak 17-latek pełnił wyłącznie funkcję rezerwowego. Mimo, że nie startował w PGE Ekstralidze, to nie mógł narzekać na brak jazdy, regularnie występując w imprezach rangi drużynowych mistrzostw Polski juniorów. W rozgrywkach tych był ważnym ogniwem „biało-zielonych” i w sierpniu na torze w Gorzowie wspólnie z Michałem Gruchalskim i Jakubem Miśkowiakiem wywalczył brązowy medal młodzieżowych mistrzostw Polski par klubowych. We wrześniu z kolei sięgnął po srebro w młodzieżowych mistrzostwach Polski par klubowych.

Świdnicki natomiast sezon 2019 spędził na zasadach gościa w Wilkach Krosno. Był jednym z czołowych młodzieżowców drugiej ligi. Wystartował w jedenastu spotkaniach, razem z bonusami zapisał na swoim koncie 71 punktów. Ponadto w rozgrywkach młodzieżowych reprezentował barwy Bocar Włókniarza Częstochowa. Razem ze swoją macierzystą ekipą dotarł do finału drużynowych mistrzostw Polski juniorów i na torze w Grudziądzu sięgnął po srebrny medal tych zmagań.

(za wlokniarz.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.